Спеціальні потреби

Перед відпусткою Палата представників спростила депортацію дітей-нелегалів


Конгресмени виходять з Капітолію. 31-го липня законодавці відправились у 5-тижневу літню відпустку.
Конгресмени виходять з Капітолію. 31-го липня законодавці відправились у 5-тижневу літню відпустку.

Палата представників Конгресу підтримала закон про дитячу нелегальну іміграцію. Законопроект спрощує процедуру депортації дітей-нелегалів та збільшує фінансуваня Національної гвардії, яка охороняє кордон.

Палата представників Конгресу США, у якій більшість складають республіканці, підтримала закон, спрямований на часткове розв’язання проблеми нелегальної імміграції на кордоні з Мексикою.

Законопроект частково спростить процедуру депортації дітей-нелегалів, які прибули без супроводу. Документ також передбачає збільшення фінансування Національної гвардії, яка здійснює охорону кордону.

Голосування відбулось у п`ятницю пізно ввечері перед тим, як конгресмени пішли у 5-тижневу літню відпустку.

Сенат, у якому більшість складають демократи, відклав голосування законопроекту. Це означає, що принаймні впродовж наступного місяця він лишатиметься у підвішеному стані.

Раніше президент США Барак Обама закликав Конгрес виділити 3,7 мільярдів доларів на посилення безпеки кордонів, збільшення кількості тимчасового житла для нелегалів та кількості суддів, які розглядають імміграційні справи.

Від початку року на територію США нелегально прибули 52 тисячі дітей без супроводу батьків, переважно з Гватемали, Сальвадору та Гондурасу. Більшість з них втікають зі своїх країн через високий рівень насильства і погрози з боку кримінальних елементів.

Обама заявив, що в умовах відсутності законодавства підтриманого обома палатами Конгресу він готовий самостійно виділити додаткове фінансування на опіку дітей-мігрантів та безпеку кордонів.

Дивіться також : "Вашингтон пост" порадив Заходу розхитувати режим Путіна

"Вашингтон пост" порадив Заходу розхитувати режим Путіна
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG