Спеціальні потреби

Захід погрожує Росії додатковими санкціями


Це може статись вже у вівторок, якщо Росія не вплине на сепаратистів, щоб фахівці отримали доступ до місця падіння літака.

Великобританія, Франція та Німеччина застерегли Росію негайно вплинути на прокремлівських сепаратистів в Україні, щоб ті дали безперешкодний доступ фахівцям до місця падіння літака.

Дейвид Камерон, Франсуа Олланд, та Анґела Меркель провели у неділю телефонну конференцію з цього приводу. Вони погодилися, що ЄС має бути готовий запровадити додаткові санкції проти Росії. Це може статися вже у вівторок - повідомив речник глави британського уряду. Міністр закордонних справ Великобританії - Філіп Гаммонд сьогодні заявив, що настав час все назвати своїми іменами. Зокрема - прямо назвати відповідальних за трагедію.

«Росіяни мають вплив, щоб не сказати прямий контроль, над цими людьми. Вони надавали їм все необхідне і підтримували їх, і надсилали підкріплення. Тепер вони не можуть заперечити свою відповідальність за дії цих людей. Якщо Росія не змінить свою позицію радикально до вівторок, ми зберемося в Раді міністрів закордонних справ у Брюсселі для того, щоб домовлятися про наші подальші кроки у питанні збільшення санкцій проти неї», - сказав Гаммонд.

Відео - найголовніше

США наклали на Росію понад півтисячі нових санкцій. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:16 0:00
XS
SM
MD
LG