Спеціальні потреби

У Мельбурні делегати конференції зі СНІДу вшанували жертв трагедії МН-17


Науковці кажуть, галузь понесла неоцінену втрату.

Хвилиною мовчання відкрилась Конференція з питань боротьби зі СНІДом у Мельбурні. Делегати вшанували пам'ять шести ведучих науковців та активістів з питань СНІДу, що загинули на борту рейсу МН-17. Президент Міжнародного товариства боротьби зі СНІДом Франcуаза Барре-Сінуссі сказала, що ця втрата є величезним ударом для її галузі:

«Масштаб нашої втрати важко усвідомити та виразити словами. Наші колеги їхали сюди, натхнені своєю відданістю покінчити зі СНІДом. Ми віддаємо шану їх відданості. Вони житимуть у наших серцях та залишатимуться у думках під час нашої роботи тут»

Делегати кажуть, трагедія не зупинить їх у спробі знайти вирішення глобальній проблемі СНІДу. Конференція триватиме до п’ятниці. Науковці висловлюють сподівання знайти ліки проти хвороби вже до 2030 року.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG