Спеціальні потреби

Путін може бути небезпечним - Гілларі Клінтон


Гілларі Клінтон
Гілларі Клінтон

У відповідь на агресію Москви в Україні Захід повинен діяти об’єднано – Гілларі Клінтон.

«Президент Росії Володимир Путін може бути небезпечною людиною і завжди буде тиснути на інших політичних лідерів стільки, скільки зможе», - сказала в інтерв’ю німецькому виданню «Більд ам Зонтаґ» колишня держсекретар США Гілларі Клінтон. «Така людина, як Путін, завжди іде до кінця, він завжди намагається перевірити силу інших, а відтак позиціонує себе у відповідності. На його останню агресію проти України Захід повинен відповісти об’єднаними зусиллями».

Клінтон представляє у Німеччині книгу своїх мемуарів «Важкі рішення». У Берліні на її виступі зібралась величезна кількість людей. Її візит співпав зі шпигунським скандалом. Так, німецькі правоохоронці арештували американського громадянина, якого звинувачують у шпигунстві на користь США. «Давайте спочатку з’ясуємо всі факти, а відтак вже вдамося до відповідних кроків. Разом з тим, давайте будемо обережними, щоб не зіпсувати ті тісні стосунки, які існують між нашими країнами», - сказала Клінтон на прохання прокоментувати цю ситуацію.

На запитання про її плани щодо наступних президентських перегонів у США, Клінтон не сказала, чи збирається виставляти свою кандидатуру у 2016 році.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG