Спеціальні потреби

США застосували санкції до сепаратистів в Україні


У США розширили список осіб, на яких поширили санкції у зв’язку з ситуацією на Сході України. Відповідний список опублікувало Міністерство фінансів США.

Під санкції потрапили Валерій Болотов, Ігор Гіркін - якого в Україні знають як "Стрєлка". Валерій Кауров - один з лідерів сепаратистів в Одесі, керівник Севастополя Сергій Міняйло, так званий самопроголошений мер Слов'янська В'ячеслав Пономарьов, а також лідери сепаратистів Донецької області Андрій Пургін та Денис Пушилін.

Їхні активи у Сполучених Штатах будуть заморожені, а американським громадянам і компаніям буде заборонено мати з ними ділові зв'язки.

Напередодні Білий дім заявив, що санкції, застосовані до Росії, працюють, утім американці проводять інтенсивні консультації з європейськими партнерами з тим, щоб ефективніше впливати на Росію.

Якщо ж Росія продовжуватиме ескалацію конфлікту, США та Європа погрожують наступною стадією санкцій.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG