Спеціальні потреби

Меркель підтвердила серйозність наміру ЄС накласти санкції на Росію


Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що НАТО вже у найближчий час почне збільшувати свою військову присутність в Польщі.

В суботу канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила , що ніхто не повинен сумніватися в готовності Європи накласти на Росію більш серйозні санкції, якщо остання буде і далі дестабілізувати обстановку в Україні.

«Якщо територіальна цілісність буде порушена в черговий раз, ми будемо змушені вдатися до економічних санкцій. Ніхто не повинен у цьому сумніватися. Ми всі різні в Європі, однак нам пощастило, що ми об’єднані, і разом ми приймемо це рішення » , - заявила Меркель , виступаючи на з'їзді своєї партії Християнський демократичний союз.

Цього ж дня, виступаючи в ефірі телеканалу TVN прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що НАТО вже у найближчий час почне збільшувати свою військову присутність в Польщі. Заява пролунала через три дні після того, як Альянс наказав своїм воєначальникам розробити плани щодо посилення захисту східних кордонів країн- членів НАТО , а також України .

«План по зміцненню присутності НАТО (у Польщі) , включаючи військову присутність , - вже відбувся факт , який стане очевидним вже в найближчі тижні , - заявив Туск. - Зараз ми не ведемо розмови про те , чи станеться це , зараз ми говоримо про масштаби , оперативності та деяких технічних аспектах посилення польської безпеки ».
XS
SM
MD
LG