Спеціальні потреби

Зірка відео "I'm a Ukrainian": У США почули Україну


Зірка ролику "I'm a Ukrainian": У США почули Україну
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:02 0:00

Зірка ролику "I'm a Ukrainian": У США почули Україну

У США відчувається підтримка України. Про своє відчуття розповіла "Голосу Америки" зірка ролику "I am a Ukrainian" Юлія Марушевська.

"Тут у США я відчуваю, що Україна почута. Вона на часі, нею цікавляться, а людям співпереживають. Відчувається, що з нами стоять плече в плече і витримують всі ці випробування, і щиро хочуть допомогти. Це відчувається не лише у спілкуванні з журналістами, чи політиками", - розповіла Марушевська.
Відео звернення озвучене студенткою Юлії Марушевської переглянули на Youtube майже 8 мільйонів людей. Зараз 24-річна аспірантка КНУ разом з американським продюсером Беном Мозесом подорожує Америкою.

«Це відео було зроблено після подій на вулиці Грушевського – ти не знаєш, що робити», - говорить Юлія.

Бен Мозес продюсер з Лос-Анжелеса, який свого часу зробив документальний фільм про країни перехідних демократій, відгукнувся на прохання Юлії допомогти з монтажем. Він побував на Майдані у грудні і перейнявся боротьбою українців за свою свободу. Продюсер хотів допомогти і змонтувати такий відео кліп, який став для нього шляхом боротьби з проросійською пропагандою:

«Росія має надзвичайно потужну машину пропаганди. Україна не має жодної. Було надзвичайно багато спотвореної інформації на російському англомовному телеканалі про події в Україні, про те що все контролюють неонацисти та екстремісти. А вона хотіла розповісти про те, що насправді відбувалось на Майдані. І єдиним шляхом зробити це було розповісти англійською», - каже Мозес.

Юля каже, що українці, які стояли на Майдані, перемогли страх:

«Страх був, страх залишається, але це не значить, що треба сидіти і боятись».

Сьогодні, спілкуючись з американцями у США, Юлія Марушевська каже, що відчуває велику підтримку світу.

Відео - найголовніше

Дипломатія образів Олени Зеленської у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:45 0:00
XS
SM
MD
LG