Спеціальні потреби

Посольство у США намагається повністю задіяти американський потенціал для допомоги Україні


Посольство у США переключилось на потреби нової влади
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:09 0:00
Посольство України у США наразі заклопотане тим, щоб Україна отримала всю можливу допомогу зі США. Про це інтерв'ю "Голосу Америки" розповів посол України у США Олександр Моцик.

"Ми активно працюємо над тим, щоб повністю задіяти американський потенціал для допомоги Україні у ці непрості дні", - відзначив посол.

За словами посла України у США, зараз у Міністерстві закордонних справ можливо не той час, коли звідти можна отримувати усі директиви щодо роботи.

"З Києва надходять певні директиви, але роботу з багатьох питань ми ініціюємо самостійно, тому що зараз у міністерстві, можливо, не той час, коли можна отримувати всі абсолютно директиви", - відзначив посол.

"Очистити Україну від корупції може Асоціація з ЄС"
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00
За словами посла, для дипломатів у США зараз особливо важливо, щоб Сполучені штати зайняли чітку і тверду позицію щодо територіальної цілісності України. Ще одним пріоритетом є чіткий сигнал з боку США "для тих, хто хотів би розіграти "Кримську карту".

Дипломат також підкреслив важливість отримання фінансової допомоги з боку США та підтримки у процесі, який передуватиме підписанню угоди про Асоціацію України з ЄС.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG