Спеціальні потреби

Від посередництва ЄС та США буде більше толку, ніж від російського - опитування


Від посередництва Європи буде толк - опитування
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:02 0:00

Від посередництва Європи буде толк - опитування

Європа сподівається на співпрацю з США у вирішенні української кризи. Про це в суботу на засіданні партії Християнсько-демократичного союзу заявила її лідер і прем’єр-міністр Німеччини Анґела Меркель.

"Якщо українське керівництво і надалі відмовлятиме в елементарних громадянських правах, то ми виступатимемо за те, щоб міжнародна спільнота запровадила санкції стосовно окремих персон, проти пригноблювачів", - зазначається у резолюції, ухваленій федеральним правлінням партії, повідомляє Німецька хвиля.

На початку тижня ми запитати, Хто може бути ефективним посередником на переговорах української влади та опозиції?

Понад 78 відсотків з Вас вважають, що таким посередником мали б стати ЄС та США. Майже 6 відсотків покладають надію на Росію. Майже 11 - вірять у ефективність посередництва міжнародних організацій.

Питання активно коментували на сторінці "Голосу Америки" у соціальній мережі Facebook.

"Майдану потрібна допомога. Внутрішньої напруги для парламентської більшості замало. Тож можливо зовнішній вплив з боку світової спільноти у вигляді санкцій примусить владу піти на поступки, або взагалі піти", - пише вінничанин Дмитро.

"Найбільш прийнятним посередництво вищих ієрархів церкви, або представників ОБСЄ в особі, наприклад, двох-трьох міністрів закордонних справ країн Вишеградської групи. Головна умова - посередники повинні влаштовувати всі сторони конфлікту", - вважає Олександр з Чернігова.

"Без відставки Януковича криза не вирішиться"
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00
"На мою думку, переговори з владою від українського народу мають вести моральні авторитети нації - ініціативна група 1 грудня (Гузар, Попович, Сверстюк тощо)", - зауважує Віра з Тернополя.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG