Спеціальні потреби

Янукович слідує сценарію Путіна; Схід може попроситись до Росії - огляд Західних ЗМІ


Можливо, Янукович не розуміє українську політику, хоч і очолює одну з найбільших партій країни більше 10 років. А можливо, він слідує не власному сценарію, а сценарію Путіна - пише "Вашингтон Пост" у редакційному матеріалі.

«США мають визнати роль Путіна у спробах нав’язати його автократичну модель країні, яка намагається стати справжньою демократією – та примусити Путіна відповісти за це», - пише видання.

Макс Фішер у блозі на сайті того ж авторитетного видання пояснює, чому загострились протести в Україні.

Автор виділив для аудиторії 3 причини: підписання Януковичем ухвалених Верховною радою репресивних законів; Зближення з Росією; Не вирішення жодної проблеми, які з самого початку вивели людей на вулиці.

У блозі Лондонської школи економіки Андреас Умланд розповідає, що ситуація в Україні може перерости у збройний конфлікт.

«Через сепаратистські тенденції може розпочатись громадянська війна. У разі накладання кількох криз – політичної, соціальної, економічної, фінансової, міжнародної – деякі регіони на Сході та Півдні можуть звернутись до Москви з проханням стати Російськими протекторатами», - говорить професор Києво-Могилянської Академії.

"Нью-Йорк Таймс" повідомляє про загиблих у Києві і цитує заклики до примирення президента України Віктора Януковича, додаючи, що саме закони, ухвалені підконтрольною Януковичу Партією Регіонів, стали прологом до ескалації насильства на вулицях української столиці.

«Ситуація стає все більш зловісною, і не зрозуміло, який вплив лідери опозицію мають на демонстрантів на вулиці», - пише видання.


Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG