Спеціальні потреби

"Щоб все зупинити, ЄС достатньо заморозити кілька рахунків" - огляд західних ЗМІ


Про заворушення у Києві – великий матеріал на сайті Сі-Ен-Ен. Автори пишуть, що заворушення послідували після ухвалення законів, спрямованих проти руху Євромайдану.

Матеріал цитує Віталія Кличка, який переконаний, що лише особиста участь Віктора Януковича у переговорах із опозицією може дозволити розв’язати конфлікт:
ЄС могли би не допустити всього цього просто заморозивши кілька банківських рахунків

«Якщо влада знову порушить слово, ескалації конфлікту не можна буде уникнути», - говорить Кличко.

Українці особисто висловлюють європейським політикам незадоволення бездіяльністю Європи - пише «Європейський оглядач».

“Європейські політики лише балакають та чекають кращого. ЄС могли би не допустити всього цього просто заморозивши кілька банківських рахунків. Покажіть турботу діями, а не словами», - цитує стаття один з коментарів на Facebook сторінці посла ЄС в Україні, Яна Томбінського.

Матеріал зазначає, що заява Білого Дому, зроблена у неділю свідчить, що Америка таки переходить до активніших дій щодо української влади.
«В ЄС, між тим, не має бажаючих накласти санкції на клан Януковича», - йдеться у статті.

В українців є причини відчувати безвихідь
Україна – стала новим острівцем диктатури в Європі пише на сайті Аль-Джазіри Олеся Олешко.

«В українців є причини відчувати безвихідь», - пише автор, коментуючи ухвалені Верховною Радою закони та події у неділю.

«Проголосовані закони затикають рот ЗМІ, обмежують громадські організації, відкривають шлях до переслідування учасників мирних протестів та посилюють суддівське свавілля», - пише автор.

Україна вже стала диктатурою на папері
Україна вже стала диктатурою на папері, а чи стане на ділі - залежить від самих українців. Про це Тімоті Снайдер пише на сайті «Нью-Йорк Ревью оф Букс».

Автор перелічує ухвалені Верховною Радою закони і зазначає, що окрім наступу на протестний рух, депутати «Партії Регіонів» та комуністи фактично поставили хрест і на своєму існуванні. Тепер їх самих можна карати за будь-які прояви самостійності.

«В українців є потужні причини чинити спротив», - пише Тімоті Снайдер.

"Раша Тудей" помітила у Києві щось радикально відмінне від реакції обурених громадян на утиски з боку влади.

«Заворушення на Грушевського очолили нео-нацисти», - каже політичний аналітик «Раша Тудей» Дмітрій Бабіч.

Ультранціоналісти з Західної України – це неонацисти
Дмітрій Бабіч, Раша Тудей
«Ультранціоналісти з Західної України – це неонацисти. Давайте називати речі своїми іменами», - розповів «Раша Тудей» Бабіч.

Оглядач вважає, що гасло «Україна понад усе!», з яким довгі місяці мирились інші протестуючі на Майдані, характеризує (цитата) «єдину частину населення Європи, яка не відчуває сорому через те, що її предки підтримували Адольфа Гітлера».

Бабіч також критикує Захід, який на йому думку «ігнорує неонацистів на вулицях Києва так само, як закривав очі на присутність джихадистів у лавах сирійської опозиції».


Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG