Спеціальні потреби

Діаспора тисне на всіх сенаторів та урядовців США - коментар


Діаспора тисне на всіх сенаторів та урядовців - коментар
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:09 0:00

Діаспора тисне на всіх сенаторів та урядовців - коментар

Українська діаспора у США намагається натиснути на всіх американських сенаторів на урядовців з тим, щоб вони зрозуміли ситуацію в Україні і зробили позитивні кроки для допомоги українцям витримати тиск з боку влади.

Про це в інтерв'ю "Голосу Америки" заявив юрист Мирослав Смородський, який входив до групи, яка минулого тижня зустрілась із впливовим сенатором-демократом Робертом Мененедесом, головою комітету Сенату із закордонних справ.

"Українці у США вимагають, щоб американський уряд ухвалив санкції проти уряду Януковича, порушників прав людини", - зазначив Смородський.

Мирослав Смородський такж відзначив, що діаспора просить уряд США ухвалити план надання економічної допомоги Україні, який дозволив би країні вийти із економічної кризи.

Різдво на Майдані було добрим завдяки киянам
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00
В ході зустрічі із сенатором Менендесом представники української діаспори наполягали на тому, щоб уряд США зайняв сильну позицію щодо тиску Москви на Україну, через який президент України змушений був відмовитись від підписання угоди про Асоціацію з ЄС - розповів Смородський.

За словами Смородського, Роберт Менендес виявив повне розуміння ситуації в Україні.


XS
SM
MD
LG