Спеціальні потреби

Українці вважають, що санкції подіють на владу - результати опитування


Українці вважають, що санкції подіють на владу
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Українці вважають, що санкції подіють на владу

Можливість введення санкцій проти українських посадовців обговорюється у владних кабінетах як у Вашингтоні, так і Брюсселі. Про це все частіше говорять західні політики. Втім коли вони будуть запроваджені, і чи будуть запроваджені взагалі - західні адміністрації не повідомляють.

У звязку з цим, у рамках рубрики Тема Тижня, ми запитали : Чи можуть бути міжнародні санкції ефективним механізмом впливу на українську владу?

90 відсотків з тих, хто проголосував на нашій веб сторінці вважають, що санкції вплинули би на українську владу. 8 відсотків з цим не погодились.

Десятки глядачів залишили коментарі на нашій вебсторінці та сторінці у Facebook.

"Невже світове співтовариство настільки безпорадне проти криміналу влади в Україні? Пора по-справжньому діяти, поки ще не пізно!"? - пише Тетяна Шарапова з Луганської області.

США важливі для олігархів, санкції будуть ударом - Лещенко
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:01 0:00
- "Ніяк не втямлю, до чого тут Штати до внутрішніх справ України? Вони що, міжнародний арбітр?", - запитує Олександр з Харкова.

- "Всі ключові політичні гравці України тримають свої кошти за кордоном. А тому перший (попереджувальний) рівень обмежень/санкцій має бути оголошений. Нам самим навряд чи вдасться повернути наших політиків на землю", - Пише глядач, який не назвав свого імені.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook.


XS
SM
MD
LG