Спеціальні потреби

Демократи програють вибори 2014 через помилки Обами - експерти


Демократи програють вибори через помилки Обами?
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

Демократи програють вибори через помилки Обами?

Речник Палати представників Конгресу та решта республіканців не без підстав вважають – провал старту медичної реформи Барака Обами вони зможуть перетворити у власний тріумф на виборах восени 2014-го.

"Чому президент Обманув американців пообіцявши, що внаслідок реформи вони не втратять ту страховку, яку вже мали і не зможуть більше ходити, до лікарів, яким довіряють?", - Джон Бейнер смакує провал старту медреформи Обами.

Демократи заперечують – поітрібен час, щоб люди побачили переваги реформи і забули про дрібні недоліки. Втім навіть сам президент визнає – найближчим часом за помилки доведеться платити.

"Поза сумнівом провал запуску реформи вдарив по політикам-демократам, адже саме вони відстоювали реформу коштом своєї репутації", - каже Обама.

Американців без медстраховки оштрафують у березні
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00
Вже не вперше в історії США партія президента під час його другого терміну втрачатиме місця у Конгресі. Каже аналітик Джон Фортьє.

"Найважливішим фактором є невпевненість у тому, що відбудеться до виборів. Невпевненість відчувають і виборці і політики-демократи, які не знають чого чекати", - каже експерт.

Після того, як політичні чвари у жовтні призвели до зупинки роботи уряду. Конгрес має надзвичайно низьку підтримку громадськості – каже дослідник громадської думки Пітер Браун.

"Американці розчаровані. Вони дивляться на те, що відбувається у Вашингтоні і думають, вони там що, взагалі ні на що не здатні?", - говорить Браун.

Медреформа Обами під акомпанемент вибачень
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00
Закриття уряду у великій мірі – наслідок непоступливості консервативної частки республіканців, Руху Чаювання. Тепер у середині партії – період з’ясування стосунків.

"Чимало республіканців незадоволені консерваторами. Ті питання, які вони підіймають цілком слушні. Для них виклик лише у тому, чи змінять консерватори свою риторику та методи", - говорить стратег.

Дісталось руху Чаювання і особисто від їх лідера в Конгресі.

"Я думаю, вони вводять своїх прихильників в оману. Вони штовхають своїх членів до дій, які ті не дуже і підтримують . Я думаю, що вони повністю втратили довіру ", - нарікає Джон Бейнер.

Обамі довелось вибачатись за несправність сайту
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00
У 2006-му році демократи отримали на виборах більшість у Конгресі. Через 4 роки її отримали республіканці. Очікується, що цього разу жодна сила не матиме абсолютної більшості.

"Я не думаю, що у нас будуть вибори, які все перевернуть з ніг на голову. Такі вибори у нас були у 2010-му. Там де можна республіканці вже перемогли", - зазначає аналітик Родс Кук.

Очікується, що у Конгресі республіканці наступного року збережуть більшість. Справжня ж битва розгорнеться за контроль над Сенатом, де більшість мають демократи.


XS
SM
MD
LG