Спеціальні потреби

Дві третини українців вірять у покращення у 2014-му - результати опитування


Дві третини українців вірять у покращення у 2014-му
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:25 0:00

Дві третини українців вірять у покращення у 2014-му

Схоже, що і влада і опозиція взяли паузу на період свят. Святковий настрій, дозволив українцям дещо відволіктися від політичних потрясінь і подумати про своє особисте майбутнє в 2014-му році.

Голос Америки у рубриці тема тижня запитав, Яким буде для вас 2014 рік у порівнянні з 2013?

62 відсотки з тих, хто проголосував на нашій веб сторінці вірять, що 2014 буде для них кращим. 26 відстоків - думають, що стане гірше. І 12 відсотків не змогли визначитися з відповіддю.

Більшість глядачів, які залишили коментар щодо цього питання на нашій веб-сторінці та у Facebook пов'язують своє особисте благополуччя у новому році з політичними подіями в Україні.

"Сподіваюсь, що народний протест не марний, що врешті-решт будуть зміни на краще. Усім нам цього бажаю!", - пише Ірина з Києва.

Репресії проти Автомайдану?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00
"2014 буде для України ще гіршим роком. Кремлівська експансія посилиться, країна поступово буде розділятися", - скептично дивиться у майбутнє Олег Гирич зі Льова.

- "Для мене, це буде вирішальний рік на шляху до Свободи і справжньої Незалежності! Всім бажаю міцного здоров'я і здійсненя всіх мрій та бажань!", - пише Ігор Капкан з Кіровограда.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook.


XS
SM
MD
LG