Спеціальні потреби

Влада штовхає народ до зневіри у законних методах - результати опитування


Влада штовхає народ до зневіри у законі - опитування
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

Влада штовхає народ до зневіри у законі - опитування

Вуличні протести є формою прямої демократії, яка дозволяє людям напряму впливати на владу, якщо інші механізми не спрацьовують. Втім, попри масштаби протестів, український уряд не іде на поступки.

У рамках рубрики Тема Тижня, ми запитали вас, Чи дії керівництва України підштовхують українців до зневіри у законних методах впливу на владу?

95 відсотків із понад півтори тисячі людей, які проголосували на нашій веб-сторінці відповіли вважають, що влада штовхає народ до зневіри у законних методах впливу. Лише 5 відсотків з вас з цим не погодилися.

Чимало думок з приводу цієї теми було озвучено на нашій веб- та Facebook-сторінках "Голосу Америки".

МаКейн радить США, що робити з Україною
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00
- "Ця влада брехлива і цинічна. Дивлячись в очі, вони брешуть. Мирним шляхом позбавити від них Україну неможливо", - пише Ліля зі Львова

- "Для порятунку України недостатньо Евромайдану, тому що для Януковича це пустота, він його не сприймає. Тільки міжнародна ізоляція, блокування банківських рахунків по всьому світі - це єдиний фактор, який може вплинути на Януковича", - вважає Олександр з Києва

- "Владі або нічого не залишається, як брехати в очі народу, бо вона вже не має чим виправдовуватися. Або влада дійсно думає, що народ України - слухняне стадо. У будь якому разі, всі їхні дії та слова - не адекватні", - пише Максим з Донецька.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook.


Повалений Ленін буде єдиним досягненням Євромайдану?
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00
XS
SM
MD
LG