Спеціальні потреби

Конгресмени США : українці вийшли на Євромайдан через зраду


Підписи конгресменів
Підписи конгресменів
13 Грудня 2013

Високоповажному Бараку Обамі
Президенту США
Білий Дім
Вашингтон, Округ Колумбія


Шановний Пане Президенте,

Впродовж останніх кількох тижнів ми уважно спостерігали за історичними, безпрецедентними демонстраціями, які проходять в Україні. Ми поділяємо розчарування та гнів Українського народу, після того як сили безпеки жорстоко побили мирних демонстрантів.

​Протести уособлюють у собі бажання Українського народу просувати свою країну в напрямку більшої поваги до прав людини, свободи висловлювання, свободи преси та верховенства права.

Президент Янукович тривалий час заявляв, що поглиблення інтеграції України з Європою є його ключовим пріоритетом його адміністрації. Раптова зміна його позиції сприймається багатьма людьми як зрада. Через це вони й вийшли на вулиці.

Український уряд відповів на ці протести силою та репресіями. Державний Секретар Джон Керрі справедливо зазначив, що Сполучені Штати дивляться на такі дії з «огидою». Ми закликаємо Вас чітко і прямо дати знати Українському Президенту, що Сполучені Штати підтримують права людини та верховенство права в Україні.

Учасники протестів мають право мирно збиратися і доносити до уряду свої погляди. Продовження застосування насильства чи навіть погроза застосувати силу з боку уряду – неприпустимі.

Ми виступаємо разом у нашому бажанні бачити незалежну та цілісну Україну, яка поважає права своїх громадян. Ми будемо і надалі працювати з Вашою адміністрацією, щоб допомогти Українському народу зробити свою мету реальністю .

З повагою,
Конгресмен Бред Шерман
Конгресмен Бред Шерман

Конгресмен Бред Шерман
Конгресмен Том Маріно
Конгресмен Джеймс Макгаверн
Конгресмен Майк Фіцпатрик
Конгресмен Адам Шиф
Конгресмен Грейс Наполітано
Конгресмен Трент Френкс
Конгресмен Чарльз Дент
Конгресмен Біл Пескрел
Конгресмен Кріс Ґібсон
Конгресмен Джулія Браунлі
Конгресмен Джуді Чу


Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG