Спеціальні потреби

У Києві повалили і розбили пам’ятник Леніну


У неділю мітингувальники знесли пам'ятник Леніну на бульварі Шевченка в Києві.

Партія «Свобода» взяла відповідальність за знесення у неділю пам’ятника Володимиру Леніну в Києві. Про це заявив журналістам депутат від цієї політсили Ігор Мирошниченко, передають «Українські новини».

«Я був у багатьох містах України. І в кожному з них мене просили забрати цього «дурня» з Києва», – сказав він.

На уточнююче запитання, чи причетна «Свобода» до руйнування пам’ятника, Мірошниченко відповів ствердно.

У бесіді з Радіо Свобода Ігор Мірошниченко прямо не підтвердив причетність «Свободи» до повалення пам’ятника, але водночас назвав результат «світоглядною позицією» його політичної сили.

«Прийшли патріоти України й знесли цього болвана, тому що він не має права стояти на нашій землі. Очевидно, там депутати були, все можете побачити на відео. Очевидно, що це світоглядна політика, це світоглядна наша позиція. Кати українського народу, люди, які заперечували існування української держави, вони не мають жодного морального права стояти на українській території. І тому вони були знищені в Києві. Ще раніше вони були знищені в Західній Україні. І я впевнений, що з падінням Леніна в Києві впаде режим Януковича», – заявив він.

У «Батьківщині» кажуть, що Євромайдан не ініціював знесення Леніна

Народний депутат від «Батьківщини» Андрій Шевченко заявляє, що знесення пам’ятника Володимиру Леніну на бульварі Шевченка у Києві не було ініційоване з Євромайдану.

На прес-конференції у Штабі національного спротиву Шевченко зазначив, що, на його думку, пам’ятника Леніну у центрі столиці вже давно не повинно бути. «Але це не була централізована акція, ініційована з Майдану. Це, швидше, ініціатива тих груп людей, які це зробили», – сказав опозиціонер.

Він також повідомив, що група народних депутатів від опозиційних сил вже вирушила на місце події.

Михайло Добкін почав збір коштів на відновлення пам’ятника Леніну у Києві

Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін розпочав збір коштів на відновлення пам'ятника Володимиру Леніну в центрі Києва. Про це Добкін написав у своєму Twitter.

«Завтра відкриваю рахунок, для відновлення пам'ятника Леніну в Києві. Внесу на рахунок 50 000 грн. Всі,хто зневажає вуєк за їх тупізм, приєднуйтесь», – зазначив він.

Завтра открываю счет, для восстановления памятника Ленину в Киеве.Внесу на счет 50000гр.Все,кто презирает вуек за их тупизм,присоединяйтесь.
— Добкин Михаил (@mdobkin) December 8, 2013
Судя по мнению твитт сообщества 50000гр на восстановление памятника Ленину мало. 100000гр и все,что соберут харьковчане,передадим Киеву!
— Добкин Михаил (@mdobkin) December 8, 2013
«Судячи з думки твіт спільноти 50000гр на відновлення пам'ятника Леніну мало. 100000 грн і все, що зберуть харків'яни, передамо Києву!», – додав Добкін.
Передрук з "Радіо Свобода"
XS
SM
MD
LG