Спеціальні потреби

До Обами за санкціями. Вже у суботу українці стояли перед Білим домом


Мітингувальники вимагають притягнути українську владу до відповідальності.

Ми тут для того, щоб підтримати вже сотні тисяч підписів під Петицією до Білого дому, до Обами
Суботній мітинг українців перед Білим домом був малочисельним, але відбувся за лічені години з часу розгону Євромайдану "Беркутом".

Молоді люди, громадяни України та Америки зібрались за ніч, використовуючи соціальні мережі.

Ті, хто прийшов під вікна Обами, вимагали, щоб президент США звернув увагу на он-лайн петицію за запровадження санкцій проти Віктора Януковича та уряду України. Під петицією вже понад 100 тисяч підписів. Тепер, за правилами, її мають офіційно розглянути. Американські українці хочуть переконатись, що так і буде.

Таня Локоть вчиться в Мерилендському університеті. Каже, протест лише перший:

«Ми тут для того, щоб підтримати вже сотні тисяч підписів під Петицією до Білого дому, до Обами, які закликають, щоб американська влада якось зреагувала на ті дії, які вчиняє Янукович і його уряд».

Анастасія обурена розгоном мирного Євромайдану:

«Зло має бути покарано, і ми вимагаємо, ми просимо санкцій проти президента України і членів уряду, які причетні до цього».

Притягнути до відповідальності президента Януковича вимагає і Юлія Кучма:

«Ми очікуємо, що президент Обама почує нас і розгляне петицію, яка була підписана більше 100 тисячами українців. І накладе особисті санкції проти президента Януковича».

Перед Білим домом вимагають реакції по Україні
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00
Журналіст Сергій Лещенко просто з мітингу під Білим домом відправляється в Україну. Тримає плакат «Янукович - це Чаушеску». Сергій вважає, що президент України не має контакту з народом, зацікавлений у грошах за збереженні влади:

«Це зіграє з ним злий жарт нарешті. Тому що можна дурити всіх короткий час, або невелику частину людей довго, але не можна всіх дурити довго. Тому для нього це може закінчитись дуже погано».

Перший ще малочисельний мітинг фотографують перехожі. Питають, що відбувається в Україні.

"Це здається таким далеким. Для мене це просто слова та люди з плакатами. Навіть не віриться, що все це правда. Але мабуть я просто не хочу задумуватись", - каже один з перехожих перед Білим домом.

Щоб світ захотів задуматись над тим, що відбувається в Україні зараз, та захотів відреагувати на події. Українці США готові докладати усіх зусиль.

У п’ятницю Український Конгресовий Комітет Америки оприлюднив звернення до уряду США та країн Заходу - закликав підтримати українців, які прагнуть до Європи, а проти президента та уряду України запровадити економічні санкції включно з замороженням рахунків.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Threads

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Threads

XS
SM
MD
LG