Спеціальні потреби

У Києві хоронять УРСР - Луценко


Масові акції протесту в Україні вже переросли в революцію, заявив лідер руху «Третя українська республіка», екс-голова МВС Юрій Луценко.

«Наш план зрозумілий: це вже не мітинг, не акція. Це – революція», – сказав він, виступаючи на народному віче на майдані Незалежності.

Присутні почали скандувати: «Революція». Луценко наголосив, що сьогодні в Україні громадянське суспільство і політики закінчують те, що було не завершено під час масових акцій протесту в 1991 і 2004 роках.

«Сьогодні тут помирає УРСР. Це її похорон», – сказав він.

Луценко закликав українців зі східних регіонів консолідуватися з братами з інших областей у боротьбі проти режиму. «Ми сьогодні змінюємо не президента, а систему влади в країні... Ми змінюємо Україну», – наголосив екс-міністр.

Луценко закликав учасників віче зібратися в понеділок на майдані Незалежності, а також біля Кабміну й Адміністрації президента.

Він додав, що після силового розгону Євромайдану міністр внутрішніх справ має піти під суд. Наступного тижня Луценко закликав до страйку.

Майдан Незалежності в Києві заповнений людьми. Організатори заявляють про кілька сотень тисяч учасників акції. За оцінками журналістів, тут щонайменше 100 тисяч людей.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG