Спеціальні потреби

Сенатські слухання щодо України. Повне відео


Сенат. Слухання по Україні
Сенат. Слухання по Україні
У четвер сенатський комітет із закордонних відносин провів слухання "Ключовий момент для Східного партнерства : Перспективи України, Грузії, Білорусі, Вірменії та Азербайджану".

Зокрема, заступник держсекретаря США з європейських та євразійських справ Вікторія Нуланд заявила, що дозвіл Юлії Тимошенко лікуватися за кордоном є обов'язковою умовою підписання Угоди про асоціацію, а президент України, Віктор Янукович може помилувати Тимошенко без санкції парламенту.

Водночас, Андерс Аслунд, старший дослідник інституту Пітерсона відзначив, що президент України Віктор Янукович не помилує Тимошенко, без серйозних правових підстав.

Між тим віце-президент Атлантичної Ради Деймон Вілсон, зауважив, що Віктор Янукович не проявляє рішучості, як у подоланні вибіркового правосуддя так і у звільненні Тимошенко.

До вашої уваги повний відеозапис слухань мовою оригіналу, з англійськими субтитрами з сайту комітету Сенату із закордонних відносин.На сайті Сенату ви також можете ознайомитись з офіційними текстами свідчень учасників слухань: Вікторії Нуланд, заступника держсекретаря США з європейських та євразійських справ, Андерса Аслунда, старшого дослідника інституту Пітерсона, Деймона Вілсона, віце-президента Атлантичної Ради та доктора Аріеля Когена, старшого дослідника Фонду Спадщина.

XS
SM
MD
LG