Спеціальні потреби

Хай Україна потім не кусає лікті - Медвєдєв


Хай Україна потім не кусає лікті - Медвєдєв
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:42 0:00

Хай Україна потім не кусає лікті - Медвєдєв

Прем‘єр міністр Росії Дмитро Медвєдєв дав розширене інтерв‘ю компанії "Рейтерс". Декілька питань журналісти присвятили Україні, зокрема відносинам між Україною та Росією у контексті газових угод та наміру Києва підписати угоду про Асоціацію з Євросоюзом. Дмитра Медвєдєва, з зазначив, якщо Україна не розрахується за газ, Росія припинить його постачати без передоплати. Також Російський прем‘єр натякнув, що Київ пожалкує, якщо буде далі зближуватися з Європою.

"Якщо не заплатять, буде аванс, попередня оплата, яка запроваджується на основі діючого контракту. А там говориться, якщо протягом певного періоду вони не платять відповідним чином , то покупець переводиться на авансову оплату", - відзначив голова уряду Росії.

"Ми розуміємо, що у них економічні труднощі, але платити треба. Тим паче, що ми останнім часом і кредити їм давали, і профінансували транзит на доволі тривалий період і заплатили їм мільярди доларів. Ну тоді нехай вони візьмуть щось звідти і заплатять за спожитий газ", - порадив Медвєдєв.

Огризко вважає, що тиск на Україну зашкодить Росії
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00
Дмитро Медвєдєв, заявив, що Росія не тисне на Україну через можливе зближення з ЄС, але попередив що Київ буде розчарований своїм вибором.

"Якщо вони вибрали цю дорогу, хай вони по ній ідуть. Це суверенний вибір України. Але хай потім не кусають собі лікті, якщо виявиться, що вони не отримують тих вигод на які розраховували, і втратять тих переваг які у них є", - заявив Медведєв.

XS
SM
MD
LG