Спеціальні потреби

Глобальна "прослушка" не здивувала українців - результати опитування


Глобальна "прослушка" не дивує українців
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:39 0:00

Глобальна "прослушка" не дивує українців

Останній тиждень жовтня виявився непростим для американських спецслужб. Агентство національної безпеки, яке воліло б працювати непоміченим, опинилося в центрі уваги, і не лише США але й світу.

Оприлюднені Едвардом Сноуденом дані про те, що американська розвідка прослуховувала телефони десятків світових лідерів та перехоплювала і-мейли мільйонів людей з сереверів Google та Yahoo - спровокувала дебати, наскільки виправданими є методи та масштаби стежень, які розгорнули американські спецслужби. У статті у німецькому видданні Шпігель в неділю, Едвард Сновден заявив, що систематичне підслуховування - це не лише американська проблема, але глобальна проблема яка потребує глобального вирішення, оскільки порушує права людини.

Європа просить роз'яснень щодо АНБ
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00
У відповідь на критику, президент США Барак Обама призначив спеціальну комісію радників, які повинні проаналізувати роботу різних ланок спецслужб і надати пропозиції щодо можливих реформ у їх роботі.

У зв'язку з цим, у рамках рубрики Тема Тижня ми запитали, Чи стали для вас новиною маштаби прослуховування, організовані спецслужбою США?.

Лише 19 відсотків з тих, хто проголосував на нашій веб-сторінці здивувались мастшабам стеження з боку США. Переважна більшість - 76 відсотків респондентів - нічого нового для себе не відкрили. 5 відсотків не визначилися з відповіддю.

Коментарі з цього приводу українці лишали і на Facebook.

Тотальне прослуховування викрив ЦРУ-шник
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:45 0:00
- "А в чому проблема? Якби у інших була можливість прослухати Держсекретаря США, хіба вони б відмовились? А те, що союзників прослуховували... це не гріх! Тим паче Ангелу Меркель, яка танцює під дудку Кремля", - пише Сергій з Маріуполя.

- "Власне кажучи - а чому чесні та порядні люди повинні боятися такого прослуховування", - зауважує наш глядач Пилип.

- "А мені хочеться знати масштаби прослуховувань службами Путіна в Росії чи Януковича в Україні. Думаю, що масштаби прослуховування українців українськими спецслужбами ще більше вражаючі", - додає Віктор Воровіков.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG