Спеціальні потреби

Обамі довелось вибачатись за несправність веб-сайту


Обамі довелось вибачатись за несправність сайту
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

Обамі довелось вибачатись за несправність сайту

Реформа охорони здоров’я, запроваджена адміністрацією Обами, яка стала причиною двохтижневого закриття уряду США , цього тижня знову потребувала втручання президента. Захищаючись від нападів республіканців у понеділок президент Обама нагадав американцям , що багато людей вже отримують вигоду від реформи , навіть не знаючи цього.

Веб-сайт, який запустили в роботу першого жовтня мав стати ключовим у придбанні страховки
"Вже зараз завдяки Закону про доступну медицину , профілактична медицина , як то мамографія та протизаплідні засоби стали безкоштовними і доступними через ваших працедавців . Ці послуги частина цього закону. Отже , ви отримали доступ до широкого спектру медичних послуг, якщо у вас є медична страховка. Ви може не звернули на них увагу , але ви їх отримали", - заявив Обама.

Але описані президентом позитиви, не можуть переважити невдоволення, яке висловлюють американці, через погану роботу створеного урядом веб ресурсу, через який громадяни мали б купувати медичну страховку. Президент вибачився за погану роботу сайту і наголосив, що він як ніхто інший обурений і розчарований технічними проблемами, які підривають його зусилля щодо запровадження реформи.

Медреформа Обами може стати тягарем для США
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00
"Проблеми є. Веб-сайт, який мав спростити шлях купівлі страховки не працює. Тут нема що приховувати. Сайт працює повільно, зависає, люди не можуть пройти через усі етапи реєстрації. І я думаю, буде чесно сказати, що немає більш розчарованої цим людини ніж я", - зазначив Обама .

Веб-сайт, який запустили в роботу першого жовтня мав стати ключовим у придбанні страховки. Але велика кількість бажаючих досі має проблеми з електронною реєстрацією. Та, незважаючи на це адміністрації таки вдалось знайти людей, які змогли подолати усі технічні проблеми. Дженіс Бейкер, перша людина в штаті Делавер, яка придбала медичну страховку за новим законом.

"Я змогла знайти страховку, якою я задоволена. Вона дає мені можливість економити 150 доларів на місяць і має нижчу самостійну сплату ніж страховка, яку я мала раніше", - говорить Дженіс.

Проблеми підливають масла у вогонь, розпалений республіканцями, які категорично виступають проти цієї реформи
Американці, які не мають страховки, мусять купити собі медичний план до 1 березня . Якщо вони цього не зроблять, то будуть вимушені сплатити штраф у розмірі одного відсотка від заробітної платні. Але технічні проблеми з реєстрацію і купівлею страховки стоять на перешкоді тим, хто бажає бути законослухняним.

"Це важко , коли уряд говорить , що ви повинні щось зробити , бо будете покарані , а потім ви не можете зробити те що від вас вимагають через незалежні від вас причини", - каже Адріана Гуїда з Масачусетсу.

Медична страховка у США стала доступнішою
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:27 0:00
І ці проблеми підливають масла у вогонь, розпалений республіканцями, які категорично виступають проти цієї реформи. Один з головних борців проти реформи, лідер партії чаювання, республіканець Тед Круз обіцяє не здаватись.

«Ми повинні продовжувати боротьбу, щоб зупинити цю катастрофу, якою є реформа Обами, бо люди від цього страждають», - говорить республіканець Тед Круз.

Але президент Обама також не збирається здаватись. Він переконаний, що захищає інтереси великої кількості середнього класу американців, які на довготривалу перспективу будуть мати змогу користуватись медичними послугами не боячись, що збанкротують після відвідання лікаря.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

XS
SM
MD
LG