Спеціальні потреби

Республіканців сприймають у США, як антисистемну силу - аналітик


Республіканців сприймають, як антисистемних - аналітик
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Республіканців сприймають, як антисистемних - аналітик

Опитування громадської думки у США вказують на те, що закриття уряду на понад два тижні значно зашкодило репутації республіканців. Адже саме консервативне крило республіканської партії в Конгресі у спробі провалити фінансування реформи охорони здоровя, підтримало закриття уряду. Аналітики кажуть, що всередині самої партії розгортаються власні баталії, оскільки партія розкололась на поміркованих республіканців та консервативних – прихильників Руху Чаювання.

Обидві фракції починають демонізувати одна одну
Так віце-президент Джозеф Байден привітав державних працівників, які після шістнадцятиденного часткового закриття уряду повернулись на роботу.
Кризу спричинили республіканці, які відмовилися фінансувати запропоновану президентом реформу системи охорони здоров’я. Особливо непоступливим виявився сенатор з Техасу Тед Круз.

"На мою думку Палата представників повинна продовжувати свою політику і протистояти тиску", - говорить республіканець.

Хто штовхає США до дефолту?
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00
​Колишній конгресмен-республіканець Він Вебер каже, що закриття уряду значною мірою зашкодило репутації Республіканської партії.

"Ім’я партії дуже постраждало і скоріш за все ситуацію виправити може лише наступний кандидат від республіканців на посаду президента", - зазначає Він Вебер.

Навіть більш помірковані республіканці, схоже, втомились від агресивної тактики своїх консервативних однопартійців.

"Настав час припинити це божевілля. Але для цього ми всі повинні піти на якісь поступки", - каже конгресмен-республіканець Гарольд Роджерс.

До співпраці республіканців закликає і президент Обама.

"Якщо вам не подобається певна політика чи конкретний президент, відстоюйте свою позицію. Виходьте до народу та перемагайте на виборах. Тисніть, щоб змінити ситуацію, але не зламати систему", - заявив президент США.
Республіканцям доведеться подолати серйозну проблему. Їх сприймають як божевільних

Політичний аналітик Скот Фолкнер каже, що республіканці розділені як ніколи.

"Обидві сторони виступають однаково різко, обидві фракції починають демонізувати одна одну та ставити під сумнів наміри протилежної фракції навіть всередині партії", - каже Фолкнер.

Так, колишній законодавець Вебер передбачає, що у наступні кілька місяців між поміркованими республіканцями та прихильниками Руху Чаювання виникнуть суперечки.

"Консерватори на довгий час лишатимуться незадоволеними своєю власною партією, а це ще посилить розкол всередині партії. Але, схоже, іншого виходу із ситуації нема", - каже колишній конгресмен Він Вебер.

Політична нестабільність США стає нормою - коментар
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00
Фолкнер каже, що республіканці повинні важко попрацювати, щоб покращити свій імідж в очах американських виборців.

"Республіканцям доведеться подолати серйозну проблему. Їх сприймають як божевільних. Вони заробили імідж людей, які не хочуть працювати в існуючій системі, а натомість прагнуть знищити систему", - говорить аналітик Скот Фолкнер.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG