Спеціальні потреби

Українці хочуть помилувати Тимошенко - результати опитування


Українці хочуть помилувати Тимошенко - опитування
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:51 0:00

Українці хочуть помилувати Тимошенко - опитування

Перспективи Євроінтеграції та справа Юлії Тимошенко були головними питаннями минулого політичного тижня в Україні. У Верховній Раді конкурують одразу три законопроекти щодо долі екс-прем'єрки. Аргументи зав’язли у юридичній казуїстиці - помилувати, виправдати, лікувати без зміни вироку... Так чи інакше - без вирішення питання Тимошенко, ЄС не підпише угоду про Асоціацію з Україною - заявив у п'ятницю у Брюcселі Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу. Сама Тимошенко віддала свою долю у руки європейських переговірників і у відкритому листі заявила, що заради Євроінтеграці погодиться на будь-яку пропозицію, узгоджену місією Кокса-Квасневського.

ЄС не піде на поступки Януковичу - коментар
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00
​У рамках рубрики Тема Тижня ми, Чи повинна Юлія Тимошенко бути помилувана чи відправлена на лікування до Німеччини без зміни вироку?

72 відсотки з тих, хто проголосував на нашій веб сторінці хотіли би "помилувати"
Тимошенко. 17 відсотків вважають що її мають лікувати але вирок не змінювати. 11 відсотків вважають, що має бути інший варіант вирішення цієї проблеми

Багато з вас прокоментували свій вибір на нашій веб сторінці та у ФейсБук. Процитую декілька коментраів наших глядачів.

- "Проголосував "помилувати", хоч це начебто означає, що вона винна. Ну не написала б вона ті газові директиви, її тут же б засудили за непідписаний контракт і, як результат, колапс економіки", - Пише Юрій з Горлівки

Лавринович не знає, як звільнити Тимошенко
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:42 0:00
- "Хай відсидить весь термін і котиться подалі", - пише Марго з Миколаєва.

- "Звичайно Тимошенко треба відпустити. Не можна ставити на одну вагу долю однієї людини, хоч навіть і Прем'єра, і майбутнє всього народу"? - пише В'ячеслав з Одеси.

- "Вважаю її невинною. Але як тимчасовий захід може бути виїзд за кордон з подальшою реабілітацією"? - пише у фейсбуці Віктор Бондарець з Нетішина.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску.

XS
SM
MD
LG