Спеціальні потреби

Вільноконвертована картопля. Українці розповіли "Голосу" про свої заощадження


Вільноконвертована картопля
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:53 0:00

Вільноконвертована картопля

Українські урядовці переконують що причин боятись того, що гривня девальвує - немає
У Вашингтоні зараз працює Українська урядова делегація, яка проводить переговори з МВФ про надання чергового кредиту. З початку цього року Україна повернула МВФ 4 мільярди доларів попередніх кредитів, ще майже 2 мільярди Київ повинен заплатити наступного місяця. Це суттєво спустошило залотовалютні резерви країни.

Брак валюти змушує уряд вдаватися до креативних способів поповнення скарбниці, зокрема різними методами пропагуєтья переведення збережень населення з валюти у гривню. Українські урядовці переконують що причин боятись того, що гривня девальвує - немає. Втім деякі західні експерти попереджають про високу ймовірність девальвації.

А чи вірять самі Українці у стабільність гривні? У рамках рубрики Тема тижня ми запитати, У якій валюті Ви тримаєте свої заощадження?

39% з тих хто проглосував на нашій веб сторінці тримають заощадження у гривні. Трохи більше, 46% респондентів - покладаються на долар. 10% довіряють Євро, і 5 відсотків вибрали варіант інше.

Дефолт США може викликати ефект доміно
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:31 0:00
Ми отримали чамало коментарів від глядачів на нашій веб-сторінці та у Facebook.

- "В своїй більшості, українці взагалі не мають збережень. Попри "покращення життя" зберігати немає чого. Та якщо якась копійчина є, намагаються зберігти в доларах; до гривні довіри особливої немає", - каже Валентина з Миколаєва.

- "...В селах немає де міняти валюту. Гадаю більшість селян, якщо й мають відкладену копійчину - то в гривнях. От минулого тижня сусідка дістала з своїх збережень 100грн. старою купюрою (вже всі, напевно, й забули, як вона виглядає)", - пише Володимир з Київської області.

- "В чому тримаю? В картоплі! Все що за зиму не з'їмо, весною знову інвестуємо - закопаєм в землю"? - пише Недім Аджиумеров з Києва.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook.

XS
SM
MD
LG