Спеціальні потреби

Путін та Кирило схилили українців на бік європейського вибору - коментар


Путін "розрекламував" для українців Європу - коментар
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:17 0:00

Путін "розрекламував" для українців Європу - коментар

Росія інакше ставитиметься до України після того як вона підпише Угоду про асоціацію з ЄС - таку думку в інтерв'ю "Голосу Америки" висловив Ярослав Погарський, голова політради партії "Вся Україна".

Від того, наскільки українці будуть активними, залежатиме і подальша імплементація угоди
На думку Погарського, підписання Угоди про асоціацію за значущістю можна порівняти з проголошенням Акту про незалежність України.

Водночас Ярослав Погарський зазначив, що європейській спільноті, владі та опозиції необхідно нагадувати, що підписання Угоди про асоціацію не є справою виключно політиків.

"Це є в інтересах кожного українця. І від того, наскільки українці будуть активними, залежатиме і подальша імплементація угоди", - зазначив Погарський.

На думку Погарського, саме дії Росії схилили українців на бік європейського вибору. Про це він заявив, коментуючи зростання підтримки в українському суспільстві ідеї підписання Угоди про асоціацію.

Ющенко хоче новий універсал єдності
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:27 0:00
"Я хотів би особисто подякувати від імені України, як Путіну та і Кирилу Гундяєву за те, що вони виступили найбільшими пропагандистами європейських цінностей в Україні", - зазначив голова політради партії "Вся Україна".

Рівно два місці тому, десятого липня, партія «Вся Україна» ініціювала кампанію «Я - за Україну в Європі», в рамках якої українців заохочують в Інтернеті та у реальному житті демонструвати світу прагнення бути невід’ємною частиною єдиної Європи.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG