Спеціальні потреби

Українці хочуть до ЄС, навіть якщо це "засмучує" Москву - результати опитування


Українці готові "засмутити" Москву - опитування
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:56 0:00

Українці готові "засмутити" Москву - опитування

Тема Євроінтеграції домінує в українській політиці цієї осені. У час коли Київ та Брюссель домовляються про умови асоційованого членства, дехто як в середині України так і за її межами, намагається цьому процесу завадити. Москва лякає погіршенням умов взаємної торгівлі, Комуністи вимагають провести референдум щодо Митного Союзу, деякі представники Партії Регіонів відкрито висловлюють незадоволення щодо рішення президента Януковича зближуватися з ЄС оскільки це, за їх словами зруйнує дружбу з Росією.

У зв'язку з цим, у рубриці Тема тижня, Голос Америки запитав, Чи схвалюєте ви зближення України з ЄС, навіть якщо це означає погіршення відносин з Росією?

Путін хоче поставити Київ на коліна - експерт
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:09 0:00
​Понад півтори тисячі людей взяли участь у голосуванні на веб сторінці "Голосу Америки". Переважна більшість з них - 92 відсотки - готові зближуватись з ЄС, навіть якщо це ображає Москву. Лише 7% проти цього. 1 учасників опитування - не визначилися з відповіддю.

Процитуємо декілька з коментарів залишених на нашій сторінці у Facebook.

- "Я повністю підтримую зближення України з ЄС. Ствалення до цього Росії мене зовсім не цікавить: я вільна людина і буду з тим, з ким хочу я, а не мій сусід"? - пише на фейсбуці Оксана Репінська з Вінниці.

Путін "розрекламував" для українців Європу - коментар
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:17 0:00
- "...Керманичі Росії і свого народу не пожаліють, заради маніячних марень про велич Росії. Для України іншої альтернативи немає, тільке в ЄС"? - пише глядач під ніком Спостерігач з Києва

- "Росія дружить з сильними, а слабких пригнічує. Країни, які вступили в НАТО, свої відносини з Росією лише покращили ... ", - підтримує зближення з ЄС Олександр з Вінниці.

- "Ну як відкрити очі тим, у кого досі ностальгія по "совку"? Ніяк, не хочуть люди бути зрячими... Але жаль не їх а нас, адже саме ми так болісно реагуємо на те, що вже давно мало бути викинуто на смітник", - пише у Facebook Алекс Блаватський з Полтави.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG