Спеціальні потреби

У незалежність з Митним союзом вірять 7% - опитування


У незалежність з Митним союзом вірять 7%
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00

У незалежність з Митним союзом вірять 7%

Найближчі місяці можуть стати визначальними для майбутнього України, яка вирішуватиме чи інтегруватися у структури Євросоюзу чи зближуватися з пострадянським простором.

У рамках рубрики Тема тижня, ми запитали, Що краще для збереження незалежності України? Асоціація з ЄС, Митний Союз чи нейтралітет?

​85% з тих хто проголосував на нашій веб сторінці віддали перевагу Асоціації з Євросоюзом та подальшій євроінтеграції. Лише 7% з вас вибрали приєднання до митного союзу. І 8% виступають за збереження позаблокового статусу

Тему також коментували на нашому сайті та на сторінці Час-Тайм у мережі Facebook.

- "Не треба шукати якийсь особливий шлях, якщо українці хочуть жити в заможному і демократичному суспільстві. Іншої розумної альтернативи для України як європейська держава просто не існує", - вважає Володимир Кореневський з Харкова.

- "Щоб залишитися незалежною державою не треба приєднуватися ні до якого союзу. У кожному союзі є правила, які чітко треба дотримуватися", - Пише наш глядач Іван Голуб.

- "Україна і так в Європі була і є. От тільки треба обтруситти з себе нечисть совкову та зеків з Партії Регіонів», - пише киянка Ольга.

- "Підемо туди, де вигідно олігархам. Ні мене, ні вас ніхто не запитає", - вважає Валентин Градомський з Севастополя.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG