Спеціальні потреби

Ідея "брати вила" близька більшості українців - результати опитування


Ідея "брати вила" близька більшості українців
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

Ідея "брати вила" близька більшості українців

Вісімдесят вісім відсотків тих, що взяли участь у нашому опитуванні, готові самостійно захищати власні права. П`ять відсотків не будуть цього робити, і сім відсотків не визначилися з відповіддю
Міжнародна організація "Дім свободи" закликала український уряд провести повне розслідування заяв про побиття журналістів п’ятого каналу міліцією, а також поважати право громадян на свободу слова та зібрань. Організація заявляє, що, як виглядає, рівень насилля проти журналістів в Україні зростає, що викликає занепокоєння з приводу погіршення рівня свободи слова в країні.

Цього тижня ми запитали, Чи готові ви взяти правосуддя у власні руки, якщо ваші права чи права ваших близьких будуть порушені з боку міліції?

Вся провінція схожа на Врадіївку - коментар
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:59 0:00
Вісімдесят вісім відсотків тих, що взяли участь у нашому опитуванні, готові самостійно захищати власні права. П`ять відсотків не будуть цього робити, і сім відсотків не визначилися з відповіддю.

Українці також коментували тему на веб-сторінці "Час-Тайм" та у мережі Фейсбук:

"У голові кожної нормальної людини це не вкладається: я плачу податки, утримую цю армію міліціонерів, а деякі з них, хоча і не всі, ґвалтують наших жінок та мордують хлопців!" - пише Сашко з Лісабону.

"Звичайно, що готова сама захищати себе і своїх рідних, - пише Оксана з Чернівців, - а хто мене захистить? Міліція? Не смішить мене".

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG