Спеціальні потреби

"Врадіївка не унікальна. Чим глибше у провінцію, тим більше міліцейського свавілля", - коментар


Вся провінція схожа на Врадіївку - коментар
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:59 0:00

Вся провінція схожа на Врадіївку - коментар

Врадіївка не є якоюсь унікальною. Свавілля правоохоронних органів існує у всій Україні, і чим глибше у провінцію, тим це свавілля більше
Ситуація у Врадіївці демонструє наскільки мешканці української провінції потерпають від свавілля правоохоронців. Про це в інтерв'ю "Голосу Америки" розповів Анатолій Онофрійчук, шеф-редактор видання «Novosti-N», яке першим розповіло про зґвалтування у Врадіївці та оприлюднило інтерв’ю із жертвою міліціонерів Іриною Крашковою.

«На четверте число у Врадіїївці заплановане так зване "Віче". Зійдеться фактично все населення, будуть підійматись питання не лише стосовно цього злочину, а взагалі стосунків жителів із правоохоронними органами - бо у них є чимало проблем», - розповів «Голосу Америки» Анатолій Онофрійчук.


«Врадіївка не є якоюсь унікальною. Свавілля правоохоронних органів існує у всій Україні, і чим глибше у провінцію, тим це свавілля більше», - зазначив Онофрійчук.

«У місті все таки легше. Там є громадські організації, ЗМІ, політика – у місті легше відбитися. У провінції люди фактично беззахисні, бо там правоохоронні органи, які мають слідкувати одне за одним, швидко знаходять спільну мову і тоді просто управи на них немає», - відзначив Анатолій Онофрійчук.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG