Спеціальні потреби

Уряд та ОБСЄ сфокусуються на соціальному захисті жертв торгівлі людьми - представник ОБСЄ


Кабмін взявся захищати жертв торгівлі людьми
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00
Ухвалення відповідного законодавства це лише початок довгої і складної роботи
Кабінет міністрів України та ОБСЄ орієнтуються на соціальний захист жертв торгівлі людьми. Про це "Голосу Америки" розповіла менеджер проектів у сфері торгівлі людьми представництва ОБСЄ в Україні Тетяна Руденко.

"На сьогоднішній день є розуміння того, що ухвалення відповідного законодавства це лише початок довгої і складної роботи", - розповіла Тетяна Руденко.

"На разі у шести регіонах впроваджуються проекти розбудови національного механізму взаємодії для допомоги потерпілим від торгівлі людьми, і ми плануємо, що найближчим часом зможемо надати таку ж допомогу ще у семи регіонах держави", - повідомила менеджер проектів у сфері торгівлі людьми представництва ОБСЄ.

У доповіді Державного департаменту США щодо торгівлі людьми сказано, що Україна є не лише джерелом торгівлі людьми, коли українці стають жертвами цього злочину у десятках країн світу.

В самій Україні наростають масштаби торгівлі людьми через прибуття трудових мігрантів з Молдови, Узбекистану, Камеруну та Пакистану. Експерти зазначають, що Українська влада стала докладати менше зусиль у боротьбі з торгівлею людьми, особливо, на своїй території.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG