Спеціальні потреби

В Україні передпомаранчева ситуація - "Дім Свободи"


В Україні передпомаранчева ситуація - "Дім Свободи"
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:55 0:00

В Україні передпомаранчева ситуація - "Дім Свободи"

В ході розмови про Україну пролунав термін "осімейнення"
Президент "Дому Свободи" Дейвид Креймер вважає, що дії української прокуратури підірвали систему судочинства. Про це "Голосу Америки" розповів кореспондент "Радіо Свобода" Богдан Цюпин, який побував на презентації звіту "Дому Свободи" про демократичний прогрес у Євразії.

В ході розмови про Україну пролунав термін "осімейнення", - зазначив Цюпин.

"Осімейненння" - це коли наближені до президента особи перебирають під свій контроль процеси та бізнеси в Україні", - сказав Богдан Цюпин.

"Ситуація в Україні викликає серйозну стурбованість "Дому Свободи" і навіть була названа "передпомаранчевою", - відзначив журналіст.

Американська незалежна правозахисна організація «Дім Свободи» оприлюднила у Лондоні звіт про демократичний прогрес держав Євразійського континенту за минулий рік. Серед 29-ти країн присутня і Україна. Рейтинг демократії визначався за семибальною шкалою, де одиничка є найкращим показником, а сімка, відповідно, - найгіршим.

За даними 2012-го року Україна дещо погіршила свої показники у порівнянні з попередніми роками, отримавши 4.86 бали. При визначенні ступеня демократії до уваги бралися такі показники як виборчий процес, цивільне суспільство, незалежні медіа, корупція, урядування, тощо.
XS
SM
MD
LG