Спеціальні потреби

Українці готові до вуличних протестів - результати опитування


Чи вважаєте Ви вуличні протести прийнятним способом боротьби з владою? Про це ми запитали українців у рамках нашої регулярної рубрики "Тема тижня". У опитуванні, яке пройшло на нашому сайті взяли участь 240 осіб.

Майже 92 відсотки респондентів відповіли, що вуличні акції цілком підходять для боротьби з владою.Лише 6% вважають вуличні протести неприйнятними. І ще 2 відсотки не змогли визначитися.

Тему також коментували на веб-сторінці "Час-Тайм" та у мережі Фейсбук.

"А іншого способу немає, тільки так можливо щось зробити. Вийти на вулиці своїх міст, селищ. Це не лише України стосується, а всіх. Але лише там, де є національна єдність, люди діють. А у нас - ні, бо єдності немає", - пише Сергій Загинайло з Дніпропетровська.

"Думаю, що подібний сценарій в Україні малоймовірний. По-перше Туреччина ніколи не була комуністичною, по-друге Україна не мусульманська країна", - висловлює свої думки теропільчанин Влад Наліжитий.

"Турки гроблять країну, економіку та туризм. Вже тисячи туристів відмовляються до країни їхати. Це звісно тупість країну так напастити", - заперечує Влад Зінов’єв.

А от Олівія, яка мешкає у Нью-Йорку вуличних протестів в Україні не боїться і радить :

"Заради свого майбутнього та дітей, можна дещо і пожертвувати економікою країни. Вуличні протести можуть примусити керівництво країни хоч трохи задуматись".

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG