Спеціальні потреби

Новий керівник ТВі вже втручається у редакційну політику - Мустафа Найєм


Новий власник запроваджує цензуру на ТВі - Найєм
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:24 0:00

Новий власник запроваджує цензуру на ТВі - Найєм

Трудовий колектив каналу ТВі прагне розібратись, хто став власником каналу та буде визначати його редакційну політику. Про це в інтерв'ю "Голосу Америки" заявив один з ведучих каналу Мустафа Найєм.

За словами Найєма, колектив каналу ухвалив рішення не виходити в ефір у вівторок.

Журналіст відзначив, що у відповідь на пропозицію організувати зустріч в ефірі нового та старого власника та керівників каналу, йому повідомили, що пускати на канал старого керівника заборонено.

"Новий директор не пустив на перший же ефір старого директора. Це вже є втручання у редакційну політику каналу", - зазначив телеведучий.

"Ми не впевнені, що новий власник дотримуватиметься тих стандартів до яких ми вже звикли", - сказав Найєм.

"Жодна зі сторін не має стовідсоткової впевненості у своїй позиції", - описав Найєм протистояння між новими та старими власниками.

Український медіа простір у вівторок зранку збурили події навколо телеканалу ТВІ. З телеканалом, який досі був одним з лідерів правдивого ефіру в Україні почали відбуватись маніпуляції. У ситуації, коли нові та старі власники та інвестори каналу з розбираються у своїх правах на власність , страждають глядачі та журналісти, які не можуть чесно виконувати свою роботу. Після засідання трудового колективу, журналісти вирішили не виходити сьогодні в ефір.

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG