Спеціальні потреби

ЄС не підпише Угоду про Асоціацію з Україною - результати опитування


Угоди про Асоцацію не буде - опитування
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:39 0:00

Угоди про Асоцацію не буде - опитування

Лише 28 відсотків з тих, хто взяв участь у голосуванні на нашій веб сторінці вірять що ЄС піде на підписання Угоди про Асоціацію.Понад 58 відсотків вважають, що ЄС не підпише угоду з Україною. І майже 14 відсотків не визначились з відповіддю
Європейські оглядачі наголошують, що українська влада повинна буде виконати поставлені Євросоюзом вимоги до травня. Саме в травні європейські бюрократи мусять розпочати формальні процедури підготовки пакету документів, щоб угода була готова до підписання на листопадовому самміті у Вільнюсі. Сьогодні прогнозувати результати цього процесу складно.

Цього тижня ми вирішили запитати вас, наших глядачів, як думаєте ви, Чи піде Брюссель на підписання Угоди про Асоціацію з Києвом?

Лише 28 відсотків з тих, хто взяв участь у голосуванні на нашій веб сторінці вірять що ЄС піде на підписання Угоди про Асоціацію.Понад 58 відсотків вважають, що ЄС не підпише угоду з Україною. І майже 14 відсотків не визначились з відповіддю.

Багато з вас долучилися до дискусії з цього приводу на фейсбук сторінці Час тайму. Процитую лише декілька коментарів, які ми отримали від вас.

Так , наприклад Олександр з Сєвєродонецька каже:

"Незалежно від підписання спільних паперів Янукович буде продовжувати свою антидемократичну гру. На мій погляд угода про асоціацію нічого не дасть,
тому що при владі знаходяться вороги і ЄС і демократії вцілому".


Євген Вишневський, на сторінці ЧасТайму у мережі Фейсбук, каже що ЄС не підпише угоду з Україною

"Оскільки Україна не робить ніяких кроків до зближення з європейськими цінностями. Залишаються вибіркове правосуддя, корупція, політувязненні", - каже Євген

Наш глядач БілоЯр у свою чергу висловлює наступну думку:
"Доти, поки РФ не розпадеться на ряд самостійних держав, Україна не буде в ЄС. Все інше - лише цяцьки омани".

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG