Спеціальні потреби

Чверть українців хотіли б паспорти кількох країн - результати опитування


Чверть українців хотіли б паспорти кількох країн
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Чверть українців хотіли б паспорти кількох країн

26 відсотків тих, хто проголосував на нашому веб сайті відповіли, що підтримують запровадження подвійного громадянства. Більшість, 71 відсоток, висловилися проти подвійного громадянства, і 3 відсотки не визначилися з відповідю.
Підсумки Теми тижня
Минулого понеділка, реагуючи на заяви деяких українських політиків про необхіндність запровадження в Україні подвійного громадянства, Голос Америки вирішив дізнатися вашу думку з цього приводу.

На вебсторінці Час-Тайму ми запитали Вас, наших глядачів, чи підтримують вони запровадження в Україні подвійного громадянства?

26 відсотків з тих хто проголосував на нашому веб сайті відповіли, що підтримують запровадження подвійного громадянства. Більшість, 71 відсоток, висловилися проти подвійного громадянства, і 3 відсотки не визначилися з відповідю.

Ця тема спровокувала гарячу дискусію на вебсайті та на фейсбук сторінці Час-Тайму. Ось лише деякі з коментарів, надісланих нашими гядачами.

"А щоб вони б ще придумали для себе рідненьких? Все мало. Хіба маленька людина думає про подвійне-потрійне громадянство?" - вважає Леся Корець з Києва

"Я за подвійне громадянство. Батьківщина вона завжди одна, громадянство не має з цим нічого спільного. Ось я вже 13 років живу у Польщі, але для мене завжди Батьківщиною буде Україна", - пише наш глядач Євген Ліщук

"А хто буде Україну захищати? Особи з подвійним громадянством мабуть не будуть", - розмірковує Олег Онищук

"Підтримую. Колись це буде, інакше всі розбіжаться по світу і ніколи не повернуться. Так, має бути шанс легкого поверненя, але службовці мають мати одне громодянство!", - вважає Валентин Шашин з Одеси

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG