Спеціальні потреби

У Чикаго тепер є київська вулиця


У Чикаго з'явилась вулиця "Київська"
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00
Direct link

У Чикаго з'явилась вулиця "Київська"

21 рік поспіль триває співпраця міст-побратимів Києва і Чикаго. Культурні, освітні та соціальні програми, з успіхом впроваджені Комітетом міст-побратимів Чикаго, розвитвають тісне співробітництво двох мегаполісів. А сам Комітет, започаткований за сприяння української діаспори в Чикаго, націлений на нові кроки.

У Чикаго урочисто перейменували частину вулиці Чикаго Авеню на честь Києва. Для цього з України прибула делегація посадовців на чолі з головою Київської держадміністрації Олександром Поповим. Серед присутніх на церемонії були посол України у США Олександр Моцик, а також посадовець міської влади Чикаго Роберто Мелдонадо.

"Це чудовий приклад того, як ми можемо продемонструвати нашу гордість за кожну етнічну громаду міста Чикаго. І сьогодні це Київ, Україна", - заявив під час церемонії Малдонадо.

Представники української громади зустрічали голову Київської держадміністрації з хлібом і сіллю в українській околиці Чикаго, а потім запросили урочисто відкрити нову почесну назву вулиці міст-побратимів Києва і Чикаго. Проте, щоб відкрити табличку з назвою, всім разом довелося докласти неабияких зусиль.

"Стільки приємних українських обличь, українська мова, українські прапори і наівіть українська вулиця. Я щиро вдячний українській громаді в Чикаго за те, що вони так цінують і позитивно відносяться до співпраці між Києвом і Чикаго. Наступні кроки - це активізація нашої діяльності в питаннях розвитку економічних проектів, розвитку бізнесу, культури, музейної справи. Про все це ми сьогодні будемо говорити з мером Чикаго", - заявив присутній на церемонії голова КМДА Олександр Попов.

Відтепер в самісінькому центрі української околиці в Чикаго є вулиця з ім'ям української столиці.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG