Спеціальні потреби

Обама розповів, як виховує двух доньок- підлітків


Обама розповів, як виховує доньок-підлітків
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00
Direct link

Обама розповів, як виховує доньок-підлітків

Президент з дружиною роблять все, щоб під дахом найважливішої будівлі країни, дочки мали нормальне дитинство.

Родина Обами залишаються господарями Білого Дому ще на чотири роки. Для Саші і Малії це означає, що під дахом найважливішої будівлі країни пройдуть їх підліткові роки. Протягом першого терміну батька вся країна спостерігала, як президентські дочки з малих дітей виростали у молодих дівчат.

«Саша і Малія, прямо у нас на очах ви перетворюєтесь у двох сильних, розумних та гарних жінок», – сказав під час виступу після перемоги новобраний президент.

«Я дивлюсь на них та розумію, як сильно вони виросли, вони такі граціозні, але водночас такі милі. Мій перший материнський інстинкт – звичайно, їх захистити, але у всьому повинен бути баланс», - говорить перша леді Мішель Обама.

Ще чотири роки тому батьки тримали їх на руках, сьогодні ж Малія одного зросту з мамою. Малії - 14, Саші – 11. Тоді, після перемоги у 2008 році Обама привіз родину з Чикаго. Життя дітей перевернулось з ніг на голову – нове місто, нова школа, нові друзі.

Ви знаєте, я дуже переживала, яким буде їх нове життя. Чи зможу я зберегти їх нормальний ритм. Чи зможемо ми привити їм цінності, в яких виростали ми – скромність, гідність та повагу до інших
перша леді США Мішель Обама

Протягом чотирьох років президентське подружжя усіма силами намагалося дати донькам нормальне дитинство.

«Вони дуже обережно говорять про своїх дівчат на публіці, вони насправді роблять все, щоб їх захистити», - говорить редактор журналу «Політіко» Рейчел Смолкін.

За усі роки президентства Обами пересічні американці бачили лише маленькі уривки з життя дівчат: фотографії, які зображують президента, коли він тренує баскетбольну команду Саші, коли родина дивиться разом гру, разом читає. Є і знімки першого дня у школі.

«Малії було так незручно, коли я привів її в клас. Але я все одно пішов з нею, бо вона завжди буде татовою доцею, вона нею залишатиметься років до 30», - посміхається Президент.

Наступні чотири роки принесуть Обамам інші турботи – перші дискотеки, побачення та вступ до коледжу.

«Підлітковий вік – складний час. Але я би хотів зазначити, що біля моїх дівчат часто чоловіки зі зброєю. Це означає, що вони ніколи не сядуть у машину з хлопцем, який перед тим випив пивка», - попереджає головнокомандувач.

Малія вже не може дочекатись коли отримає водійські права.

«Ми ще маємо обговорити організаційні моменти, але я їй вже пообіцяв, що вона почне вчитися керувати авто», - говорить Барак Обама.

До закінчення другого терміну дівчата проведуть у Білому Домі більшість свого життя. Однак, їх батьки роблять все, щоб зберегти атмосферу домашнього затишку, з родинними вечерями, іграми після шкільних занять та просто розмовами в сімейному колі… і в компанії чотириногого члена родини - Бо.

«Я так вами пишаюсь. Але я скажу точно – одного песика достатньо», - жартує батько.

А поки двоє молодих дівчат стрімко виростають та виглядають все яскравіше поряд зі своїми зірковими батьками.
XS
SM
MD
LG