Спеціальні потреби

Путін зустрівся з Папою Франциском напередодні з'їзду лідерів українських католиків у Ватикані


Президент Росії провів зустріч з Папою Римським Франциском у Ватикані. Зустріч тривала майже годину.

Україна, яка залишається складним питанням у відносинах між Ватиканом та Росією, за очікуваннями, мала стати головною темою обговорення під час зустрічі у папські бібліотеці Апостольcького палацу Ватикану.

В п'ятницю провідники українського католицизму планують зустрітись у Ватикані.

Під час зустрічі в 2015 році, Папа Римський закликав Путіна "щиросердно і потужно" працювати з досягнення миру в Україні. Тепер, коли Папа Римський планує вперше відвідати Росію, очікується, що під час зустрічі сторони основну увагу приділятимуть розбудові співпраці.

В Італії Путін має багато прихильників, зокрема, серед прибічників націоналістичних ідей, пише The New York Times. В нещодавньому інтерв'ю для FT Путін розкритикував лібералів-католиків.. "Інколи мені здається, що ці ліберали починають використовувати певні елементи та проблеми Католицької церкви, як інструмента для знищення власне церкви", - сказав Путін. "Я вважаю це невірним і небезпечним", - додав він.

Дивіться також: Канада - друг України. Деталі візиту президента України Зеленського до Торонто. Відео

Канада - друг України. Деталі візиту президента України Зеленського до Торонто. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG