Спеціальні потреби

Аслунд закликає розслідувати можливі злочини Манафорта в Україні


Нарис з засідання суду у справі Манафорта, 13 березня 2019 року
Нарис з засідання суду у справі Манафорта, 13 березня 2019 року

7 та 13 березня два суди в США призначили Манафорту загальне покарання у 7,5 років ув 'язнення а також штрафи та конфіскацію майна на мільйони доларів за звинуваченнями у банківському та податковому шахрайстві та роботі в якості лобіста на українських клієнтів без реєстрації.

Водночас, можливі злочини, які він вчинив в Україні залишаються не розглянутими. На це звернув увагу аналітик Atlantic Council Андерс Аслунд. Він, зокрема, закликає розслідувати роль Манафорта у вбивстві Небесної сотні на Майдані.

"Чому ніхто не обговорює можливі злочини Манафорта за кордоном? Він брав участь у рішенні вбити 125 протестувальників в Україні під час мирних протестів в січні-лютому 2014 року. Це має бути питанням, якщо США дбають про права людини", - написав Аслунд у Twitter.

"Я знаю, що Манафорт був правою рукою Януковича дев'ять років. Ніхто не був ближчим до Януковича, ніж Манафорт, крім його двох синів", - додав аналітик, відповідаючи на коментар стосовно того, що Манафорт навряд користувався довірою у таких справах.

Дивіться також: У суді Вашингтона Манафорту додали ще 43 місяці до терміну ув’язнення – включення

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG