Спеціальні потреби

Юридична фірма, яка написала для Януковича доповідь про справу Тимошенко, сплатить 4,6 мільйонів доларів Мін'юсту США


Міністерство юстиції США повідомило, що американська юридична компанія Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP за угодою із урядом США сплатить 4,6 мільйони доларів, які отримала за підготовку для Мін'юсту України часів Януковича доповіді, яка пояснювала обставини кримінального переслідування Юлії Тимошенко.

Для виконання даного завдання компанію винайняв Пол Манафорт. Хоча компанія працювала в інтересах уряду України, вона не зареєструвалась як агент іноземного уряду у США, як того вимагає законодавство. Встановлено, що компанія мала пройти відповідну реєстрацію у 2012-му році.

Розслідування Мін'юсту США встановило, що у 2013-му році компанія умисне брехала представникам уряду, створюючи враження, що вона не повинна реєструватись як іноземний агент у Сполучених Штатах Америки.

Як відзначає Мін'юст США, зазначені кошти за роботу в інтересах уряду Віктора Януковича компанія отримала від українського бізнесмена через банківський рахунок на Кіпрі. Підготовлена фірмою доповідь підсумовувала доказову базу та процедурну частину справи проти Тимошенко у 2011-му році та відповідала на різні запитання, пов'язані із даною справою. Компанія також погодилась тоді виступити радником уряду України з приводу другої можливої справи проти Тимошенко.

Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP також повідомила, що зареєструється як агент закордонного уряду у США.

Доповнюється...

Дивіться також: Докази брехні Манафорта надали суду прокурори США

Докази брехні Манафорта надали суду прокурори США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:58 0:00

XS
SM
MD
LG