Спеціальні потреби

Президентка ЄБРР нагадала Зеленському про важливість дотримання в Україні принципів корпоративного управління ОЕСР


Президентка Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо
Президентка Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо

Президентка Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо в розмові з президентом України Володимиром Зеленським цього тижня підкреслила важливість втілення стандартів корпоративного управління ОЕСР в банківському секторі. Про це Рено-Бассо розповіла в інтерв'ю кореспондентці Української служби "Голосу Америки".

"Стандарти корпоративного управління є ключовими. Ми чітко про це говоримо владі. Лише цього тижня я розмовляла з президентом Зеленським стосовно того, що повне втілення принципів ОЕСР в стандартах управління є абсолютно необхідним для довіри до банківського сектору", - сказала Рено-Бассо.

Питання дотримання стандартів корпоративного управління в державних банках піднімали на зустрічі з головою Національного банку України цього тижня і посли "Групи Семи".

Посли "підкреслили важливість належного корпоративного управління у державному банківському секторі, відповідно до рекомендацій ОЕСР, та зазначили, що продовжують підтримувати сильний незалежний НБУ, який сприяє економічній стабільності та процвітанню", - йдеться в повідомленні дипломатів розміщеному в соцмережах.

Повне інтерв'ю Президентки Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо читайте на сайті "Голосу Америки" згодом.

Дивіться також: У Вашингтоні створили інсталяцію з прапорців на честь загиблих захисників України

  • 16x9 Image

    Оксана Бедратенко

    Вебредакторка, журналістка, економічна оглядачка Української служби Голосу Америки. Висвітлюю теми міжнародних санкцій, економіки воєнного часу, світові тенденції на ринках нафти та газу, новини фінансової сфери. Пояснюю просто складні теми міжнародних відносин, економіки США, України та світу, як в розлогих статтях, так і в коротких графічних відео.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG