Спеціальні потреби

«СУСТА» об’єднує українських студентів, які навчаються у США


У Сполучених Штатах наступної осені відбудуться президентські вибори. Вже через 6 тижнів Республіканська партія почне проводити праймерис, щоб визначити єдиного кандидата, який позмагається з Бараком Обамою за президентство. Тим часом американці, не чекаючи дати виборів, заявляють про свою позицію, виходячи з протестами на вулиці міст. Рух "Захопи Волл-стріт", який виступає проти соціальної та економічної несправедливості, стає дедалі популярнішим і, як вважають експерти, може перетворитися на впливову силу. Учасниками цього руху сьогодні переважно є молодь та студенти.

Поговорити про цей рух та про діяльність українських студентів у США ми запросили до студії Віктора Загребу, студента Мерілендського університету, який також є регіональним координатором Спілки українських студентських товариств Америки - «СУСТА».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG