Спеціальні потреби

Єрмак: домовленостей про зустріч Путіна й Зеленського немає, а експерт каже, що Єрмак - "прихильник гнучкої позиції" у переговорах з Кремлем


Жодних домовленостей про окрему зустріч президента Росії Володимира Путіна та президента України Володимира Зеленського поки немає, заявив новопризначений голова Офісу президента України Андрій Єрмак.

"Що стосується зустрічі з Володимиром Путіним. Це рішення буде приймати президент. Якщо він бачитиме, що ця зустріч необхідна, вона може стати кроком для отримання дійсних результатів від перемовин в Нормандському форматі, – ми це не виключаємо. Але поки що ніяких домовленостей, ніяких розмов на цю тему не було", – сказав Єрмак.

"Є припущення, що із Росією можна якимось чином домовитись... за рахунок "хімії" між двома лідерами", - але експерт скептично оцінює цю ідею

Президенти України та Росії зустрічалися лише одного разу – під час саміту "нормандського формату" в Парижі 9 грудня 2019 року.

Напередодні в ефірі програми "Час-Тайм" стратег, директор компанії "Промова" Євген Глібовицький заявив, що заміна Єрмака на посаді голови адміністрації президента України, яку раніше обіймав Андрій Богдан, свідчить про закінчення адаптації Володимира Зеленського до посади президента України.

Глібовицький зі скептицизмом сказав, що "є припущення, що із Росією можна якимось чином домовитись", що "хоча російський виклик, попри те, що має ознаки системності, його може бути подолано за рахунок "хімії" між двома лідерами". Але сам експерт скептично ставиться до такої ідеї.

Глібовицький також сказав, що Єрмак - прихильник гнучкої позиції, "щоб сісти й домовитись". "Це означає, що політично українську систему буде пронизувати стрес частіше, ніж цього хотілося б, бо можна очікувати якісь різкі повороти... кожна дискусія може перетворитись на великий скандал, протистояння, і прихильники Зеленського є достатньо категоричними у своїх позиціях".

Дивіться також: Що призначення Єрмака означатиме для стратегічного курсу України? – Глібовицький. Відео

XS
SM
MD
LG