Спеціальні потреби

Єменська опозиція закликає ООН до заходів проти президента Салеха


Учасники протесту вимагають відставки президента Алі Абдулли Салеха
Учасники протесту вимагають відставки президента Алі Абдулли Салеха

У столиці Ємену Сані тисячі людей взяли участь у мітингу, під час якого закликали Раду Безпеки ООН вдатися до заходів проти президента Алі Абдулли Салеха.

Масовий протест відбувся у вівторок, у час, коли дипломати готуються до обміркування запропонуваного Великобританією проекту резолюції. Резолюція закликає Салеха підтримати пропозицію Ради співробітництва арабських країн Перської затоки і відмовитися від влади.

Тимчасом єменські офіційні особи повідомили, що у вівторок у південному районі країни від вибуху замінованого автомобіля загинув командир військово-повітряних сил. Атаки проти службовців уряду збільшилися останніми місяцями серед масових вимог про відставку Салеха.

У понеділок єменські активісти і медики повідомили, що під час протестів у неділю поранення отримали щонайменше 22 жінки. Це було наслідком того, що прихильники уряду жбурляли у них каміння та інші предмети.

Жінки зібралися в південному місті Таїз, щоб вимагати відставки Салеха і відзначити призначення Нобелівської премії миру активістці єменської опозиції Тавакул Карман.

Карман – перша арабка, яка удостоїлася цієї нагороди. Їй віддають належне за діяльність за права людини і мир у Ємені.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG