Спеціальні потреби

У Ємені сили безпеки вбили 20 людей


У Ємені сили безпеки вбили 20 людей
У Ємені сили безпеки вбили 20 людей

За повідомленнями медиків у Ємені, урядові сили безпеки вбили щонайменше 20 осіб під час сутичок з антиурядовими протестувальниками.

Проурядові снайпери стріляли з дахів будівель у центрі Сани у понеділок, у той час як військові зводили сутички з демонстрантами в іншій частині столиці.

У повідомленнях зазначається, що серед загиблих - одна дитина і троє військових, які перейшли на бік демонстрантів.

У неділю, сили безпеки відкрили вогонь по протестувальниках, вбиваючи близько 25 людей. Демонстранти рушили ходою до президентського палацу від площі «Змін», де тисячі протестувальників отаборилися, вимагаючи відставки президента Алі Абдалли Салеха.

Сьогодні уряд Ємену висловив жаль з приводу вчорашніх подій та засудив акти насильства, які були скоєні у Сані. Міністр закордонних справ Ємену Абу Бакр аль-Курбі сказав Раді ООН з прав людини, що уряд розслідуватиме інциденти та притягне винуватців до відповідальності.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG