Спеціальні потреби

У Ємені військові сили вбили близько 30 бойовиків


Президент Алі Абдалла Салех виступає з телевізійним звернення до свого нараду зі Саудівської Аравії 16 серпня, 2011 р.
Президент Алі Абдалла Салех виступає з телевізійним звернення до свого нараду зі Саудівської Аравії 16 серпня, 2011 р.

За повідомленням органів влади Ємену, на півдні країни військові сили вбили бойовиків, яких підозрюють у підтримці зв’язків з аль-Кайдою.

Представники військових та медичних кіл повідомили сьогодні вранці, що єменські урядові сили знищили близько 30 бойовиків біля міста Зінджібар у провінції Абьян. Під час сутичок у районі також загинуло сім військовослужбовців.

Протягом шестимісячного повстання проти режиму президента Алі Абдалли Салеха, бойовики взяли під свій контроль кілька районів у південному Ємені. Салех, тим часом, далі перебуває у Саудівській Аравії, де він проходить курс лікування від ран, отриманих у результаті обстрілу його резиденції у червні.

Урядові сили намагаються вибити з Ємену ісламістських бойовиків. Одначе, після боїв та авіаударів, які тривають вже кілька тижнів, військовим силам вдалося досягти лише незначного успіху.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG