Спеціальні потреби

У Ємені вбито керівника єменської гілки аль-Кайди


Після вибуху горить автомобіль в Адені
Після вибуху горить автомобіль в Адені

Єменські військові повідомили про смерть керівника єменської гілки аль-Кайди. Айєд аль-Шабвані був убитий у важких боях між бойовиками та урядовими силами в південному місті Зинджибар. Ісламісти контролюють це місто з травня.

Також надійшла інформація, що окрім Айєд аль-Шабвані, військові вбили ще одного впливового члена аль-Кайди. Процес упізнання його тіла досі триває.

Інцидент стався наступного дня після теракту в південному порту Аден. За інформацією єменських військових, від вибуху бомби там загинув працівник британського мореплавства. Бомба спрацювала, коли чоловік виїжджав з готелю на машині. Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за цей теракт. Щоправда, існують підозри, що до вибуху могла бути причетною аль-Кайда.

Вибухи – рідкість в Адені. Цей стратегічний порт вважається досить спокійним місцем, порівняно з сусідньою провінцією Аб’ян.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG